Yaşarlar Kozmetik A.Ş.


İçeriğe git

doal&doalfootcarecream

ÜRÜNLER

Doal & Doal
AYAK BAKIM KREMİ

Ayaklarda terlemeyle birlikte gelişip salgılanan kötü kokuları, kaşıntı, pişik ve topuk çatlaklarını önlemeye ve gidermeye, pullaşma, nasırlaşmış ve sertleşmiş dokuyu yumuşatmaya, ayak cildinin sağlığını korumaya yardımcı olan bir üründür.
Her mevsim ve günün her saatinde kullanıma uygun olan Doal & Doal Ayak Bakım Kremi, özellikle banyodan veya ılık su ile ayaklar yıkanıp kurulandıktan sonra temiz ayak cildinin tamamı üzerine, parmak aralarına ve özellikle ayak topuklarına yeterli miktarda sürülerek ve dairesel şekilde iyice masaj yapılarak tatbik edilir.
Formülde ki bakım etkili bitkisel extract, vitaminler ve yardımcı bileşenler sayesinde cilt tarafından kolayca emilir. Düzenli olarak kullanımı sayesinde hassaslığını kaybetmiş cildi onarmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur, ayaklarda uzun süre tazelik ve ferahlık sağlar.
Doal & Doal Ayak Bakım Kremi yetişkin aile bireylerinin kullanımına, diz ve dirseklerde ve pedikür sonrası kullanıma uygundur ve cilde yapılan masaj ile derinlemesine nüfuz eder.


UYARILAR
Haricen kullanılır, Tahriş olmuş cilt üzerine uygulamayınız.
Göze temastan sakınınız, göze teması halinde bol su ile iyice yıkayınız, gerekirse doktorunuza başvurunuz.
Direkt güneş ışınlarından uzak, çocukların ulaşamayacağı yerlerde, rutubetsiz ve serin ortamlarda veya 25 C ° nin altında ve kapalı tüpte muhafaza edilmelidir.

12'Lİ DISPLAY


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön