Yaşarlar Kozmetik A.Ş.


İçeriğe git

DUYURULAR


KAMUOYUNA DUYURU


Ürünlerimizin, fabrikamızdan piyasaya sunumunda temel aldığımız uygulama, ulusal çapta market ve eczanelere ulaşacak şekilde toptan satış esası ile gerçekleşmekle birlikte, 30'a yakın ülkeye ihracata yönelik faaliyetlerimiz sürmektedir.

Hal böyle iken, son dönemlerde "Kapıdan Satış" adı altında ve "Aktif Satış" yöntemi ile, ürünlerimizin bazı kişilerce Siz Sayın tüketici müşterilerimize şirketimiz mensubu olduklarını veya şirketimiz ile birlikte başka kurumlarca ortaklaşa promosyon, tanıtım ve benzeri yanlış beyanlarla arz edildiğini öğrenmekteyiz.

Gerek şirket kültürümüz, gerekse ürünlerimizle tüketiciye ulaşma doğrultusundaki çalışma yöntemlerimiz yukarıda belirttiğimiz uygunsuzluklarla ilgili olmayıp; Tarafınızca ürünlerimize göstermiş olduğunuz tercih, ilgi ve güven hususunda kasa fişi veya faturası ile beraber satın alma yapmanız gereğini, önemle ve saygılarımızla arz ederiz.KATILIM SAĞLADIĞIMIZ ETKİNLİKLER

MAYIS 2018- BEAUTYWORLD MIDDLE EAST DUBAI FUARI'NDA İDİK. BİR ÇOK ÜLKEDEN PROFESYONEL ZİYARETÇİLER İLE İŞ BAĞLANTISI İMKÂNI BULDUK.

MAYIS 2015- BEAUTYWORLD MIDDLE EAST DUBAI FUARI - ÜRÜNLERİMİZE YOĞUN TALEP GÖSTERİLDİ.

NİSAN 2015- BEAUTYEUROASIA FUARI- İSTANBUL


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön