Yaşarlar Kozmetik A.Ş.


İçeriğe git

HAKKIMIZDA


Yaşarlar Kozmetik Medikal Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. Ağustos 2000'de İstanbul'da ticari cemiyete iştirak etmiştir.

Yaşarlar Kozmetik A.Ş.'nin kuruluşunda ki amaç; ülkemize istihdam, döviz girdisi ve katma değer sağlamak üzere çeşitli ticari mal ve hizmetlerin üretimini gerçekleştirmek, ihracatını ve ithalatını yapmaktır.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Resül YILDIZ (1973)'dır.


Yön. Krl. Bşk, ülkemiz genelindeki bütün yerli tüccarların ve Türkiye'yi tanıyan tecrübeli yabancı firma temsilcilerinin kabul ettiği, ticari hayatta büyük bir üniversite olan Tahtakale’de ticari faaliyette bulunduktan sonra, kazandıkları tecrübeleri, müteşebbis kimliği ile ülkemiz sanayisine ve ekonomisine katkı sağlamak üzere ağabeyi Sn. A.Mansur Yıldız Beyefendi ile birlikte, üretici firma Yaşarlar Kozmetik A.Ş.’yi ülkemiz değerlerine kazandırmış oldu.

Şirketimiz Kurucusu; dürüstlük ve güven çizgisinden şaşmayan, dürüst ve güvenilir olmayan gerçek ve tüzel kişilerin, yaşamda olduğu gibi ticarette de barınamayacağı ilkesini esas almış, rahmetli babaları Yaşar YILDIZ'ın (Rize-1937) Rize ve İstanbul Tahtakale'de, kurucusu olduğu ulusal bir şirkette, 1965'den, vefat ettiği 1987 yılları arası piyasalarda bıraktığı mükemmel izini ve çizgisini kendisine vazife addetmiştir.

Şirketimizin hizmet düsturu; Kalite anlayışımızın sürekli gelişimle özdeş olması doğrultusunda, mümkün olan en iyi kaliteyi en düşük fiyat ile sunmak, insanlığa faydalı ürünler üreterek tüketicilerin beğenisine arz etmektir.

Üretimlerini gerçekleştirdiğimiz Kişisel Bakım Ürünlerinin iç piyasaya sunumunda temel aldığımız uygulama, ulusal çapta market ve eczanelere ulaşmak suretiyle toptan satış esası şeklinde dir. Bununla birlikte Avrupa ve Balkanlar'dan Türk Cumhuriyetleri'ne, Orta Doğu'dan Afrika'ya, bir çok ülkeye ihracata yönelik faaliyetlerimiz sürmektedir.

Tarafımızı yönlendirici değerlendirmeleri ve düşünceleri gerçek kazanç olarak algılamakta ve fevkalâde kıymet vermekteyiz.
Bu doğrultuda, milli değerlerimize sahip çıkarak ticaret ve sosyal hayat çerçevesinde faaliyetlerimize yönelik yol gösterici, piyasa dengeleyici katkılarımız, icraatlarımız ve politikalarımız ile etkin bir hizmet vermeye sevdalıyız, arzu duymaktayız.

Şirketimiz, cesaret ve başarısını; Çalışanlarımızın helâl alınteri ve özverili iş katkılarından, ticaret yaptığımız İş Ortaklarımız'dan, ürünlerimizi tercih eden Tüketici Müşterilerimizin beğenileri ve itimatlarından almakta olduğunu çok iyi bilmektedir.

"Açlık ve samimiyetsizlik, çalışkan şirketimizin kapısından içeriye baktı, ancak içeriye girmeye cesaret edemedi." kıymetini ve Sözü Senet, Samimiyetlik, Dürüstlük, Güvenilirlik ve Alçak Gönüllülük değerlerini sonsuza dek muhafaza edeceğiz.

İtimat ve teveccühleriniz için sonsuz şükranlarımızı sunarız....


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön